W naszym sklepie internetowym udostępniamy do Państwa dyspozycji dwa systemy ratalne: SANTANDER oraz CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA S.A.


CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA S.A.

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.
Przekonaj się jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu

Firma RENA S.A. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniona do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.SANTANDER


Zakupy na raty online

W odpowiedzi na prośby naszych Klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić opcję zakupów na raty. Po konsultacji z doradcą finansowym wybraliśmy najbardziej atrakcyjne systemy płatności ratalnych, dzięki czemu wymarzone meble mogą trafić do Państwa już jutro. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oferowanym przez nasz sklep internetowy i zakupów online, a także do samodzielnego decydowania o ilości i wysokości rat.

Wysokiej klasy meble na raty

Płatność za zakupione produkty możliwa jest poprzez przelew bankowy, płatność gotówką za pobraniem lub system płatności ratalnych. Umożliwiamy wybór między dwoma systemami płatności ratalnych – eRaty Santander Consumer Bank oraz CA Raty (Credit Agricole). Z systemu ratalnego mogą Państwo skorzystać, kupując meble za maksymalnie 20 tysięcy złotych. Bez względu na to, który system płatności Państwo wybiorą, zapewniamy sprawne zawarcie umowy poprzez przelew potwierdzający lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Po podpisaniu umowy z bankiem niezwłocznie wysyłamy zamówiony towar pod wskazany adres.